Świadectwo Oli M.

Cześć,

chciałam się z Wami podzielić krótkim świadectwem dotyczącym Kursu finansowego Crown, w którym miałam przyjemność uczestniczyć.

Kurs trwał 10 tygodni i z tygodnia na tydzień dowiadywałam się coraz więcej, nie tylko o finansach wg Biblii, ale również o sobie samej, o moim podejściu do kwestii finansowej. Jest to temat dość często pomijany i niewygodny, ale bardzo istotny i warty zagłębienia.

Co dał mi kurs? przede wszystkim z takich praktycznych rzeczy to umiejętność oszczędzania i mądrego dawania. Zawsze rozdawałam pieniądze na lewo i prawo myśląc, że pieniądze szczęścia nie dają, więc też nie powinniśmy się na nich jakoś nadmiernie skupiać. W końcu to … takie nie duchowe.

Okazało się, że byłam w wielkim błędzie. Ignorancja jest formą ucieczki, która prowadzi na manowce. Niestety byłam ignorantką, ale teraz zamiast dawać ludziom rybę, staram się im dawać wędkę. Nauczyłam się wiele o sobie i nie popełniam już wcześniejszych błędów.

 

Uważam, że Kurs finansowy Crown, jest to kurs dla wszystkich, ponieważ poszerza perspektywę i pokazuje możliwości, które mogą uratować nawet człowieka.

Nie bądźmy ignorantami.

 

Ps. Osoby prowadzące ten kurs stwarzają sprzyjającą i przyjazną atmosferę, która powoduje, że człowiek się otwiera i czuje swobodnie, a to pomaga więcej czerpać 🙂

 

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0