Nowy Rok 2019 – to nowe wyzwania…

Nowy Rok to nowe rzeczy, które są przed nami.  Lubię początek roku ponieważ to nowe cele, nowe plany, wyzwania i marzenia, które  zaznaczam w kalendarzu. Patrzę więc dziś pełna  nadziei  i wiary, że uda mi się je zrealizować. Rozpisuję plan na najbliższe miesiące wiem, że będzie to intensywny, ale  jednocześnie bardzo ciekawy czas. Praca z innymi niesie ze sobą wyzwania, ale też bardzo wiele uczy,  dzięki temu ciągle i na   nowe sposoby poznaję ludzi jak i samą siebie. To sprawia, że nowe relacje są niezwykle korzystne, bo uczą kreatywności, bo mobilizują i zachęcają do działania. Dzięki relacjom, które nawiązujemy mogę dalej się rozwijać, to one motywują mnie do dalszej pracy i sięgania po nowe, dotąd nie zbadane i nie znane mi obszary.  Dzięki tym osobom patrzę z dużym optymizmem w Nowy Rok. Wiem, że jeśli nawet coś nie wyjdzie, to trudno, ale wiem też,  że będzie kolejne, nowe  wyzwanie, które uda mi się zrealizować, ponieważ wokół mnie cały czas są wspierające mnie osoby.

Na kolejny Kurs finansowy one line,  zgłosiło się prawie 30 osób,  powstanie więc kilka grup.

Jest to miłe, bo ciągle się  rozwijamy,  jest coraz więcej chętnych. Zaczynamy  zatem kurs poznajemy zasady finansowe, uczymy się zarządzania finansami, bo to jest naprawdę ważne w  życiu, ma sens, cieszą się powodzeniem,  prowadzimy kursy przez cały rok i więc i Ciebie  zapraszamy.

W planach mam też zorganizowanie konferencji o finansach, która będzie możliwa dzięki  współpracy z osobami poznanymi w poprzednich kursów finansowych, a z którymi mamy kontakt i dobre relacje. To właśnie m.in podtrzymywanie relacji pozwala na rozwój, na nowe wyzwania, bo sami nie możemy wiele zdziałać, a mając wokół siebie innych możemy więcej.

Warsztaty finansowe, szkolenia dla dzieci z edukacji finansowej oraz indywidualne szkolenia Kompas Kariery, dla małżeństw, to też jest w moich planach na ten Nowy Rok 2019. Wiem, że  również  mój rozwój indywidualny, podnoszenie moich umiejętności poprzez  szkolenia, nowe relacje i podtrzymywanie dotychczasowych pozwolą mi osiągnąć zamierzone cele na ten rok.

Zachęcam zaplanuj sobie, co chcesz zrobić w tym Nowym Roku, rozpisz swoje cele, marzenia, aby pod koniec roku zobaczyć ile udało się osiągnąć, z tych dużych i tych małych rzeczy. Wierzę, że będziesz mile zaskoczony, jak zobaczysz ile udało Ci się osiągnąć z zaplanowanych rzeczy. Czy  wszystko się zrealizuje nie wiem, ale wiem, wiele rzeczy tak i to niech będzie dla Ciebie zachętą.

 

 

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop