KURS FINANSOWY CROWN

Zgłoszenie zainteresowania kursem

Nie, nie jest. Ostateczną decyzję o uczestniczeniu w kursie osoby chętne podejmują najpóźniej na spotkaniu startowym. Zgłoszenie zainteresowania umożliwia nam kontakt z osobą chętną wziąć udział w kursie w celu przygotowania grupy oraz ustalenia terminu spotkania startowego.

Staramy się aby spotkania startowe odbywały się co dwa tygodnie, ale jest to uzależnione od aktualnie prowadzonych kursów, oraz od ilości chętnych na najbliższy kurs.

Długość spotkania startowego trwa przeciętnie około godziny i uzależniona jest od ilości pytań dodatkowych zadawanych przez osoby biorące udział w spotkaniu startowym.

Arkusz Budżet domowy

Skoroszyt Budżet domowy zawiera arkusze, które w skuteczny i sprawdzony sposób pozwalają zarządzać majątkiem i finansami osobistymi. Od 2011 roku udoskonalam  jego funkcjonalność dzięki informacją od osób, które za jego pomocą uzdrowiły swoje finanse.

Osobiście prowadzę w nim swoje finanse i uważam, że największą przewagą arkusza kalkulacyjnego nad innymi formami prowadzenia budżetu jest jego elastyczność oraz ponadczasowość.

AP Mentor © 2021 wszelkie prawa zastrzeżone
Regulamin | Polityka prywatności

0