Zapraszam na kawę – online dlaczego?

Myślę, że podobnie jak  Ty lubię kawę, wiem są wyjątki to wówczas zaproponuję herbatę. Poranną kawę lubię pić sama, kiedy to po przebudzeniu rozmyślam nad nowym  dniem,  coś czytam, kiedy mam czas tylko i wyłącznie dla siebie. Lubię takie poranki ponieważ pozwalają mi zrelaksować się, nabrać dobrej energii i motywacji na nadchodzący dzień. A do tego dobra kawa to jest to, co nadaje dodatkowego smaku i aromatu na zbliżający się kolejny dzień. Dla mnie jest to pewien rytuał, który pielęgnuję, pilnuję oraz staram się czerpać z niego jak najwięcej radości.

Jednak popołudniową kawę lubię już pić w towarzystwie męża, przyjaciół czy znajomych, to też pewien rytuał, którego wraz z mężem pilnujemy, aby spędzać czas w gronie znanych nam osób. Aby wykorzystywać pożytecznie każdą okazję, która się nadarza, aby spędzać czas w jak najlepszym towarzystwie, aby budować relacje i wspólnie dzielić się swoimi doświadczeniami.

Dzisiaj jest nam zdecydowanie trudniej tak spędzać czas, jest wręcz niemożliwe z powodu sytuacji w jakiej się znajdujemy. Ale czy to ma oznaczać, że się zupełnie odizolujemy od innych, czy będziemy tylko samotnie lub w gronie najbliższych spędzać czas i pić przysłowiową kawę? Myślę, że możemy zrobić dużo więcej zarówno dla samych siebie, jak i dla innych, nasz wybór.

My nie rezygnujemy z picia kawy ze znajomymi ponieważ szkoda, aby utracić tak cenne chwile, ponieważ trzeba wykorzystywać to co mamy,  w sposób jaki na ten czas jest możliwy dla nas. Umawiamy się zatem na kawę online, dzięki temu nie tracimy relacji i wykorzystujemy każdą chwilę sposobną mimo, że czas jest trudny, ale trzeba się w nim odnaleźć, spróbuj.

Dzięki temu spędzamy miłe popołudnia oraz wieczory na ciekawych rozmowach i dysputach. Wspieramy się oraz wzajemnie budujemy, nawiązujemy nowe relacje zapraszając innych na wspólną kawę. Jest to zupełnie nowa, inna rzeczywistość, ale potrzebujemy się w niej odnaleźć, czy będziemy jeszcze kiedyś w takiej samej sytuacji pewnie nie, więc nie narzekaj, ale działaj.

Zapraszam jeśli chcesz dołącz do nas, do naszej wspólnej kawy, serdecznie Cię zapraszamy. Spędzisz z nami inspirujący czas, rozmawiamy na ciekawe tematy, poruszamy różne życiowe problemy, szukamy rozwiązań, dzielimy się swoimi doświadczeniami i przeżyciami. Z nami nie zmarnujesz czasu, ale zostaniesz zachęcony do nowych wyzwań, do działania, do pełni życia.

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop