Trudny czas w szkole, w pracy i co dalej?

Tak, jest to zapewne trudny czas zarówno w szkołach dla młodzieży, jak i dla rodziców uczniów, szczególnie tych którzy stoją przed decyzją co dalej? Jaką wybrać szkołę średnią czy jakie studia? Sytuacja jest też trudna dla wielu dorosłych, którzy zmagają się ze zwolnieniami z pracy, a także redukcjami etatu, obniżonymi pensjami, zmianami stanowisk, zamykaniem zakładów pracy. Problem ten dotyczy wielu z nas stajemy przed bardzo ważnymi decyzjami życiowymi co teraz? Nas też dotknął ten problem, zarówno dzisiaj jak i wiele lat temu kiedy straciłam pracę. Wówczas zmagałam się bardzo długo z samą sobą, co zrobić, nie wyobrażałam sobie pracy w innym zawodzie, ale wiedziałam, że muszę podjąć jakieś decyzje na przyszłość. Zdecydowałam się na zrobienie Testu Kompasu Kariery i to dzięki niemu zrozumiałam, że przede mną dużo jeszcze dobrych rzeczy, że mogę pracować w innym zawodzie, że mogę się przekwalifikować. Podjęłam wyzwanie i dziś spełniam się zawodowo i życiowo w nowym innym miejscu. Dlatego pragnę Cię zachęcić nie czekaj, a wykorzystaj czas i możliwości, które są dzisiaj...

KOMPAS KARIERY DLA MŁODZIEŻY
RODZICU!!!

jeżeli Twoje dziecko stoi przed wyborem dalszej drogi edukacji, stresuje się, jest niepewne, nie wie co dalej, jaką wybrać ścieżkę edukacji? A wierzę mocno, że chcesz pomóc Swojemu dziecku, ZAPRASZAM na spotkanie ze mną na SKYPE: pomożesz dziecku nie wychodząc z domu, nie musisz nigdzie jechać SPOTKAJMY SIĘ ONLINE. Pokażę Twojemu dziecku poprzez Test Kompasu Kariery, jak wybrać odpowiedni kierunek dalszej nauki. Pokona stres, niepewność, pozna swoją wartość, podejmie dzięki temu mądre decyzje, pozna swoje mocne strony, umiejętności i talenty. Aby to, co będzie robić w przyszłości było Jego pasją!

KOMPAS KARIERY DLA DOROSŁYCH:

 • może straciłeś/aś pracę
 • może chcesz zmienić pracę
 • może chcesz założyć firmę
 • może czujesz wypalenie zawodowe 
 • może szukasz spełnienia zawodowego

ZAPRASZAM na spotkanie ze mną na SKYPE: pomożesz sobie nie wychodząc z domu, nie musisz nigdzie jechać  SPOTKAJMY SIĘ ONLINE. Pokażę Ci jak poprzez Test Kompasu Kariery, w jakim kierunku się dokształcić, co zrobić, aby się przekwalifikować, zmienić zawód, oraz jak uniknąć lub pokonać wypalenie zawodowe. Pokonaj stres, niepewność, poznaj swoją wartość, podejmiesz dzięki testowi mądre i dobre decyzje. Poznasz swoje mocne strony, umiejętności, talenty. Zobaczysz, że jest dobry czas na zmiany w życiu, że są czasami trudne, ale są korzystne.

Zapraszam Trener Kompasu Kariery:

Zadzwoń, umówimy się na bezpłatne spotkanie, opowiem więcej o Teście Kompasu Kariery, odpowiem na Twoje pytania. Podejmiesz wówczas decyzję, o naszej dalszej współpracy.

Mój tel. + 48 600 888 484 lub napisz: holynska@kompaskariery.pl

Więcej o Kompasie Kariery na moim blogu: Policz życie

http://policzzycie.pl/kompas-kariery/

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
  0
  Twój Koszyk
  Your cart is emptyReturn to Shop