Świadectwo Ani W.

Poszłam na Kurs finansowy Crown, ponieważ miałam problemy finansowe.

Ten kurs zmienił moje życie…

Jedną z zasad kursu jest, to, że po przerobieniu tygodniowych zagadnień, każdy ma także przygotować intencje modlitewne. Na kolejnym spotkaniu przedstawiamy swoje prośby modlitewne i uczestnicy kursu przez kolejny tydzień modlą się, o poszczególne intencje.

Po wyprowadzeniu się z mieszkania starszego syna, nie byłam w stanie sama, z jednej pensji utrzymać mieszkania, które jest obciążone kredytem hipotecznym, a ma prawie 89 metrów kwadratowych. Stałam się jego właścicielem po zniesieniu współwłasności z moim byłym mężem. Wiązało się to z przejęciem całego kredytu hipotecznego. Wystawiłam to mieszkanie na sprzedaż, ale przez trzy miesiące niewiele się działo.

Jako pierwsza intencję modlitewną poprosiłam o sprzedaż mieszkania. Następnie o mądrość co dalej mam robić z tym mieszkaniem skoro nie mogę go sprzedać. Prowadzący zaproponował, że może pomyślałabym o wynajęciu tego mieszkania, najlepiej jakiejś firmie. Stwierdziłam, że chętnie bym wynajęła, ale skąd wziąć chętnych.

Po dwóch do trzech tygodni od tej rozmowy, pewna firma sama się do mnie zgłosiła z propozycją wynajmu. Zadziało się to przez mojego znajomego, który wystawił na facebooku ofertę sprzedaży mojego mieszkania, a ja poprosiłam znajomych, aby udostępnili tą ofertę na swoich profilach.

Od zgłoszenia się do mnie tej firmy, do momentu sfinalizowania umowy upłynęło półtora tygodnia. Zawarłam umowę najmu na rok z możliwością przedłużenia. Z kwoty jaką otrzymuję za wynajem spłacam kredyt hipoteczny i czynsz i jeszcze mi zostaje no i nadal jestem właścicielem mojego mieszkania. Bóg jest wielki!!!

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop