WIDEO 2/10
BUDŻET DOMOWY W ARKUSZACH

Rejestr wydatków pdf

Przedstawione na filmie rejestry wydatków można otrzymać podając w formularzu poniżej adres mailowy, na który zostanie przesłany link do rejestru wydatków gotówkowych oraz rejestru wydatków kartą.

W dzisiejszych czasach nie ma problemu aby wyświetlić sobie w czytelny sposób rejestr transakcji wykonanych z konta bankowego. Wystarczy pobrać wyciąg na którym widnieją przelewy, płatności kartą, stałe zlecenia itp.. Problem pojawia się jeśli chodzi o transakcje gotówkowe, albo o transakcje kartą dla osoby, która nie korzysta z bankowości internetowej. Właśnie dla tego powstały Rejestry wydatków pdf.

Oczywiście, że można prowadzić te rejestry w innej formie niż papierowej. Ta forma ma jednak za zadanie nie tylko zbieranie informacji odnośnie przepływu pieniędzy. Dodatkowo sprawia, że mamy możliwość bez angażowania elektroniki kontroli nad naszym portfelem.

Jeżeli natomiast masz dzieci, które potrafią dodawać, odejmować oraz pisać, przekaż im odpowiedzialność za prowadzenie kontroli nad rejestrami. W ten sposób naturalnie będą uczyć się zarządzania finansami.

Nie są częścią skoroszytu.

Rejestry w przeciwieństwie do arkuszy ze skoroszytu Budżet domowy należy wydrukować i prowadzić „ręcznie”.

Arkusz Budżet domowy

Skoroszyt Budżet domowy zawiera arkusze, które w skuteczny i sprawdzony sposób pozwalają zarządzać majątkiem i finansami osobistymi. Od 2011 roku udoskonalam  jego funkcjonalność dzięki informacją od osób, które za jego pomocą uzdrowiły swoje finanse.

Osobiście prowadzę w nim swoje finanse i uważam, że największą przewagą arkusza kalkulacyjnego nad innymi formami prowadzenia budżetu jest jego elastyczność oraz ponadczasowość.

AP Mentor © 2021 wszelkie prawa zastrzeżone
Regulamin | Polityka prywatności

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop