O nas

Mieszkamy w urokliwym miejscu pod miastem, wiedziemy  zrównoważone, spokojne, czasami szalone życie w małym domu z ogrodem. To miejsce to nasza oaza, w której regenerujemy siły i ładujemy nasze akumulatory.

Jesteśmy spełnionymi rodzicami  i szczęśliwym małżeństwem.

Mamy dwóch dorosłych synów, którzy prowadzą  samodzielne życie, pracują i mieszkają poza domem rodzinnym, jesteśmy z nich dumni.

Finanse i rozwój osobisty to nasza wspólna pasja, w której się rozwijamy, a zdobytą wiedzę wdrażamy w życie. Widząc, że  to działa i przynosi efekty chętnie dzielimy  się nią z innymi prowadząc kursy, szkolenia i warsztaty. Dlatego też wspólnie prowadzimy firmę szkoleniową AP MENTOR.

Od 2012 roku współpracujemy z Edukacją Finansową Crown jako aktywni liderzy i wykładowcy. Z ramienia EFC prowadzimy Kursy finansowe online oraz stacjonarne i  konferencje.  Aldona jest też certyfikowanym trenerem Kompasu Kariery, test pozwala określić ścieżkę edukacyjną i zawodową.

Wspólnie lubimy spędzać czas w gronie znajomych i przyjaciół, dbamy o  relacje z nimi, chętnie poznajemy  też nowe osoby. Lubimy dobry film, kabaret, wspólne wyjście do kina czy teatru. Z wielką pasją kibicujemy Polskim siatkarzom, a jak nadarzy się  okazja to jeździmy na mecze.

Aldona

Aldona z wykształcenia jest farmaceutą. Pasjonuje się medycyną, sportem, lubi psy, wszelkie prace domowe i w ogrodzie, prowadzi bloga.

Piotr

Piotr z wykształcenia jest informatykiem. Interesuje się energią odnawialną, domem pasywnym, prowadzeniem budżetu domowego. 

Dzielimy się doświadczeniem