” NIEBO I PIEKŁO W PORTFELU” – Paweł Godawa

Można by powiedzieć to kolejna książka o finansach, czy może wnieść coś nowego do mojego życia? Gdy  od kilku ładnych lat czytam naprawdę  dużo pozycji związanych z tą tematyk?  Czy może mnie jeszcze czymś zaskoczyć?  Z książką i filmem jest podobnie,  jeżeli się nastawisz, masz z góry pewne wyobrażenie,  może ktoś ci coś powiedział to najprawdopodobniej, albo się rozczarujesz, albo zostaniesz bardzo pozytywnie  zaskoczony.

Osobiście przed przeczytaniem książki lub obejrzeniem filmu nie czytam recenzji, nie słucham opinii innych osób, które czytały książkę lub widziały film, aby nie doświadczyć w/w rzeczy. Dlatego nie będę się dzieliła swoimi refleksjami po lekturze tej książki, nie będę opisywała czy zmieniła coś bądź nie w moim życiu lektura tej pozycji, ale chcę Cię zachęcić sięgnij po nią sam, a dlaczego? 

Podzielę się tylko tym, że jest to całkiem inna książka niż te, które czytałam do tej pory w sferze   finansów. To książka, która może budzić i budzi kontrowersje, na co wskazuje już  sam jej tytuł, ale mam nadzieję, że to właśnie on i nie tylko on zachęci Cię do sięgnięcia po tę pozycję.

Książka pokazuje finanse z zupełnie innej strony, często nie czytamy książek z tej dziedziny, bo wydają się trudne, niezrozumiałe, bo nie są dla nas. Mam jednak nadzieję, że jak przeczytasz tę książkę to zobaczysz, że finanse jest to również temat dla Ciebie. Zobaczysz, że możesz go poznać, polubić  zobaczysz, że możesz go zrozumieć i wyciągnąć korzyści dla siebie i dla innych.

Wierzę, że „ciepło” i pozytywne nastawienie autora Pawła Godawy, które wyczuwa się w trakcie  czytania książki, pozwoli Ci z przyjemnością zagłębić się w jej lekturę. Osobiście nie poznałam autora, ale miałam możliwość słuchania Go również  na żywo. Czytałam z wielką przyjemnością.

Dziękuję Pastorze Pawle mimo, że nie ma Cię już wsród nas dalej inspirujesz, zachęcasz  oraz uczysz, dzieląc się swoją wiedzą i  doświadczeniem oraz życiową mądrością. Do zobaczenia…

 

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop