Nasze marzenia

DSCF3147
Ponad dwadzieścia lat temu marzyło nam się jako małżeństwu, abyśmy mogli razem służyć Bogu i wspierać innych, ale wówczas nie było to możliwe.
Mieliśmy małe dzieci, oboje pracowaliśmy zawodowo, chcieliśmy czas poświęcić jak najlepiej naszym dzieciom, i wykorzystać go maksymalnie dla rodziny, aby nie przegapić żadnej chwili, bo później nie da się już nic nadrobić.
Zgodnie z tą zasadą był to czas budowania naszych relacji miedzy nami małżonkami i naszymi dziećmi, a także relacji z pozostałą rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.
Staraliśmy się zrobić to jak najlepiej korzystając z wiedzy i doświadczenia innych np. cioci Misi, czy mojej znajomej z pracy Rity, które były bardzo mądrymi i doświadczonymi kobietami, dobrymi żonami i matkami.

Innymi osobami, z których skarbnicy wiedzy korzystaliśmy jako młodzi rodzice byli też nasi rodzice, ale głównie mój tato i tato męża. Czas jak każdy z nas wie bardzo szybko mija i dzisiaj jesteśmy już bogatsi o lata doświadczeń, różnych przeżyć, nasze zobowiązania wobec dzieci są już zupełnie inne i mamy czas na realizacje naszych dawnych marzeń.
Z Edukacją Finansową Crown związani jesteśmy od 2012 roku, jako wykładowcy i liderzy EFC. Prowadzimy Kursy Finansowe stacjonarne i na Skype oraz warsztaty i wykłady z Edukacji Finansowej.
„Biblia o Finansach” to konferencja, którą bardzo chętnie dla Was poprowadzimy, bo w tym też mamy doświadczenie.
W swej służbie pragniemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi, aby prowadzić ich ku wolności finansowej. Naszym mottem jest:
„Szukać zawsze tego co łączy z innymi, a nie dzieli”
Dlatego prowadzimy swoją służbę z powodzeniem bez względu na denominacje, grupy wiekowe, społeczne i miejsca, jesteśmy tam gdzie inni chcą poznawać zasady finansowe, gdzie chcą się zmieniać, aby żyło im się lepiej, gdzie chcą się uczyć czegoś nowego.
Te ciekawe doświadczenia niesamowicie budują naszą wiarę i motywują do dalszej pracy i służby ku pożytkowi innych i na chwałę Bożą.
To pozwala nam poznawać niesamowitych ludzi, dzięki nim idziemy dalej, nawiązujemy ciekawe relacje i przyjaźnie, dajemy coś z siebie innym, ale w zamian sami otrzymujemy tak wiele, że trudno to wyrazić słowami. DZIĘKUJEMY.

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop