Lektura dla dwojga…poczytaj mi.

Zima czas kiedy szybko robi się ciemno, szaro, buro gdy nie ma śniegu, a pada deszcz, to czas długich wieczorów. Często spędzamy czas przed telewizorem, bo nie chce się iść na spacer, jesteśmy częściej zmęczeni, znużeni brakiem słońca, a pogoda nie nastraja do wyjścia z domu. Co wówczas robić, jak wykorzystać czas, który mamy dla siebie, jak spędzić go razem i dobrze wykorzystać, abyśmy cieszyli się długimi wieczorami, które daje nam zima.

Mam dla Was propozycję, ciekawą, oryginalną może nie spędzałaś żono tak czasu ze swoim mężem, ani Ty mężu nie spędzałeś tak czasu ze swoją żoną. Zachęcam Was  to bardzo dobry czas dla Waszego małżeństwa, który zbliża, pozwala poznać się jeszcze lepiej, widzimy swoje reakcje na dany temat, możemy na bieżąco przedyskutować dane tematy, dzielić się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami, wymieniać poglądy oraz rozwiązywać przy okazji swoje problemy.

Pragnę polecić Wam do wspólnej lektury książkę ” Z JAKICH KLOCKÓW ZBUDOWAĆ TEN DOM?”  autorstwa Ewy i Mirosława Szatkowskich. Ewa i Mirek są małżeństwem od 35 lat, mają 5 dzieci oraz 9 wnucząt. Piękny staż małżeński jaki mają za sobą, sam w sobie  zachęca do sięgnięcia do lektury ich książki. Mamy możliwość skorzystania z ich doświadczenia, pięknych i trudnych chwil jakie spotkały ich w życiu, szukajmy mądrości w bogactwie innych ludzi, którzy są wśród nas.

W książce odkrywają kulisy walki, jaką musieli stoczyć o swoje małżeństwo. Pragną wskazać, że podjęcie takiej walki jest najlepszym co można zrobić, by zmagania w sferze tej niezwykle ważnej relacji zakończyły się sukcesem.” Bo jak sami mówią: ” Nie ma gotowego produktu zwanego małżeństwem. Dobre małżeństwo trzeba zbudować.” – zapraszam do budowania, wspólnego budowania zachęcając się do poczytaj mi żono, poczytaj mi mężu…

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop