Kompas Kariery

 

Kompas_logo_092014_OK_1

Kompas Kariery Crown to zestaw testów, który w bardzo precyzyjny sposób pozwala określić profil zawodowy. Trenerzy KKC analizując testy zgodnie zauważyli, że idealna praca powinna
być dopasowana  do naszej osobowości, być zajęciem, które nas interesuje, powinna wykorzystywać nasze umiejętności oraz być zgodna z naszymi wartościami.

Osoby, które dobrze dopasowują swój zawód do w/w obszarów, dużo łatwiej odnoszą sukcesy w pracy, są z niej zadowoleni i spełnieni zarówno osobiście jak i zawodowo .

Test KKC to narzędzie pozwalające, na podjęcie decyzji edukacyjnej lub zawodowej w oparciu o wyniki testu. Dzięki niemu osoby uzyskają informacje, które pomogą im zrozumieć, swój unikalny profil zawodowy i wybrać odpowiednią pracę.

Test KKC składa się z dwóch etapów:

 • etap pierwszy to rozwiązanie testu przez Internet – trwa około 2 godz.
 • etap drugi to spotkanie i omówienie testu  z Trenerem KKC – trwa około 2 godz.

Po indywidualnym szkoleniu  osoba otrzymuje zestaw, a w nim:

 • 24 stronicowy raport z wynikiem testu
 • oraz broszurę „ Lista zawodów i plan działania”
  Kompas Kariery Crown to usługa, dzięki której poznasz swój profil w w/w. obszarach, co z pewnością pomoże podjąć mądre decyzje, odnośnie kierunku kształcenia oraz przyszłej ścieżki kariery zawodowej.

Test KK pokaże typowe silne strony i jak je wykorzystać w pracy zawodowej, oraz typowe słabe strony i jak je poprawić, aby zwiększyć skuteczność działania.

Praca zawodowa zajmuje nam blisko połowę życia, dlatego tak ważne jest, aby wybrać właściwy zawód, aby robić to co lubimy, to czym się interesujemy oraz to do czego mamy odpowiednie predyspozycje i umiejętności.

Narzędziem, które wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom jest Kompas Kariery Crown, jeśli chcesz być osobą spełnioną zawodowo napisz do mnie:

Test Kompasu Kariery zrobisz przez internet , omówienie wyników testu może być na żywo, lub przez Skypa, więc nie ma znaczenia gdzie mieszkasz spotkajmy się bez względu na odległość, która nas dzieli, to nie jest dzisiaj przeszkodą.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego, chętnie pomogę, odpowiem na Twoje pytania: Trener Kompasu Kariery Aldona Hołyńska:

holynska@kompaskariery.pl  lub  tel. + 48 600 888 484

 

 

 

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
  0
  Twój Koszyk
  Your cart is emptyReturn to Shop