Kompas Kariery – mój debiut w Magazynie Kreda.

Dlaczego mój debiut? Zostałam zaproszona przez  Magazyn Kreda do napisania artykułu dotyczącego Kompasu Kariery. Mogłam podzielić się moimi doświadczeniami jako trener KK. A także  pokazać w jaki sposób KK pozwala, na podjęcie właściwej decyzji edukacyjnej i zawodowej w oparciu o wyniki testu.

W przedświątecznym okresie zabiegania, przygotowań, porządków, zakupów warto znaleźć chwilę na odpoczynek. Warto się zatrzymać, aby przyszedł czas na relaks, refleksję, dobrą kawę przy książce lub czasopiśmie. Chciałabym polecić dzisiaj bardzo ciekawą pozycję szczególnie dla rodziców jest to KREDA – MAGAZYN KREATYWNEJ EDUKACJI – „ Magazyn będący wsparciem i inspiracją dla osób, które dostrzegają potrzebę zmian i, którym zależy na dobrej edukacji ich dzieci. Stworzony przez ludzi, którzy nieustannie odkrywają jak piękna jest edukacja, którzy nie przestają się uczyć.” 

GRUDNIOWY NR poświęcony jest TALENTOM :

„Czy każdy ma talent? Czy może być tak, że ktoś urodził się bez żadnych talentów? Jak odnaleźć talenty u siebie i u swoich dzieci? Gdzie ich szukać? Myślę, że te pytania niejednokrotnie dręczą każdego rodzica. Wszyscy chcemy aby nasze dziecko było zadowolone i szczęśliwe z tego co robi. Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytania, wiele drogowskazów znajdziesz w grudniowym numerze Kredy, którego tematem przewodnim są właśnie Talenty.”

Zapraszam do zakupu czasopisma i zapoznania sIę z jego lekturą, w której każdy znajdzie coś dla siebie i swojej pociechy. Znajdziesz ciekawe artykuły, które pomogą Wam wspólnie zastanowić się i podjąć właściwe decyzje dotyczące talentów Twojego dziecka…

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop