Kompas Kariery – jak odnaleźć swoje powołanie?

Zapraszam na cykl o Kompasie Kariery, w którym opiszę czym jest i dla kogo, dlaczego warto zrobić test i po co? Co nam da, dlaczego warto w niego zainwestować, jakie przyniesie wymierne korzyści? Przytoczę przykłady osób, które zrobiły test i podzielą się z nami swoimi refleksjami, tym co test im dał, jak wpłynął na ich życie.

Podzielę się również swoimi spostrzeżeniami jakie mam, jako trener Kompasu Kariery, jaki wpływ test miał na moje życie, co mi dał i daje  dzisiaj, dlaczego go zrobiłam oraz dlaczego zostałam trenerem Kompasu Kariery.

Jestem farmaceutą z wykształcenia, z zamiłowania i ze świadomego wyboru. W zawodzie pracowałam przez ponad dwadzieścia lat, był to bardzo dobry okres zawodowy w moim życiu, okres  samorealizacji, poczucia misji i jej spełnienia. Przyszedł jednak czas na zmiany i odkrycie nowych umiejętności, możliwości w życiu osobistym oraz zawodowym, test pomógł mi przekwalifikować się i zacząć coś nowego w moim życiu.

Obecnie prowadzę firmę szkoleniową „Adamentor”, która daje mi nowe możliwości, nowy czas.
Jako trener Kompasu Kariery pomagam innym podejmować ważne decyzje edukacyjne oraz zawodowe, dzielę się również własnym doświadczeniem i przykładem ze swojego życia.

Moim marzeniem i pragnieniem jest, aby każdy wykonywał zawód, do którego jest powołany. Dlatego w sposób profesjonalny i sprawdzony używam narzędzia jakim jest test Kompasu Kariery, aby pomagać innym w odnalezieniu swojego powołania i miejsca w życiu.

Praca zawodowa zajmuje nam blisko połowę życia, dlatego tak ważne jest, aby wypełniała je satysfakcja, radość i spełnienie. Narzędziem, które wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom, jest test Kompasu Kariery, do którego serdecznie zapraszam,  zarówno na żywo jak i online.

Dzisiaj mając internet, Skypa i inne udogodnienia, nie ma problemu ze zrobieniem testu, nie ma barier odległości i językowych. Wyniki testu możesz otrzymać w dowolnym języku mimo, że dzielą nas czasami tysiące kilometrów możemy się spotkać i bez przeszkód zrobić test.

Moimi klientami są osoby w różnym wieku, zarówno młodzież wybierająca szkołę średnią, studia, czy specjalizację w trakcie studiów. Także osoby dorosłe zmieniające pracę, stanowisko, chcące się przekwalifikować, oraz osoby  pragnące prowadzić swoją działalność gospodarczą.

W następnym odcinku opiszę dlaczego warto zrobić test Kompasu Kariery kończąc podstawówkę? Będą to ciekawe informacje zarówno dla uczniów jak i ich rodziców zapraszam.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego, chętnie pomogę, odpowiem na Twoje pytania: Trener Kompasu Kariery Aldona Hołyńska:

holynska@kompaskariery.pl  lub  tel. + 48 600 888 484

 

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop