Kompas Kariery – czy jest też dla dorosłych?

Tak, Kompas Kariery to narzędzie, które jest przydatne również osobom dorosłym, pracującym krócej lub dłużej w swoim zawodzie. Dorosłym, którzy z różnych przyczyn chcą zmienić coś w swoim życiu, chcą spróbować czegoś nowego. Może dlatego, że są wypaleni zawodowo, może dlatego, że chcą spróbować czegoś innego i założyć  swoją firmę, lub chcą się przekwalifikować.  Sama jestem tego przykładem, kiedy  po ponad dwudziestu latach pracy utraciłam ją, kiedy stanęłam przed decyzją co dalej, jak sobie z tym poradzić jakie podjąć kroki na przyszłość? Dzisiaj wiem, że zrobienie Kompasu Kariery sprawiło, że jestem dalej osobą spełnioną mimo, że nie pracuję już w swoim wyuczonym zawodzie. Test KK pozwolił mi odkryć nowe umiejętności oraz możliwości, o których prędzej nie wiedziałam. Może w skrytości serca czasami o tym marzyłam o zmianie, ale nie miałam wiary, że potrafię to robić, że się do tego nadaję i dam sobie radę oraz będę miała radość i satysfakcję

To był przełom w moim życiu głównie zawodowym, mentalnym, ale również w życiu rodzinnym, przełamałam pewne stereotypy, co pozwoliło mi na rozpoczęcie nowego etapu.  Dlatego też dzisiaj jako Trener Kompasu Kariery mam niesamowitą satysfakcję jeśli mogę pomagać innym, w podjęciu decyzji, co do dalszej kariery i ścieżki zawodowej.

Wiem, że dorosłym jest czasami trudniej zdecydować się na zmiany, że trudniej jest im się przekwalifikować, ale wiem, że warto, że skoro możemy robić coś innego dlaczego nie spróbować? Zmiany są korzystne dla każdego, może czasami kosztują trochę trudu, wysiłku, pracy, nauki czegoś nowego. Ale skoro mają przynieść korzyści nie warto czekać, ale warto podjąć wyzwanie, aby iść do przodu, aby coś zmienić w życiu, aby później nie żałować.

Jakiś czas temu Test Kompasu Kariery zrobiła sobie pani, której zaproponowano kierownicze stanowisko. Dlaczego? bo nie była pewna czy się do tego nadaje, czy sobie poradzi, czy ma na tyle umiejętności, że poradzi sobie z podwładnymi? Test KK pokazał, że ma wszelkie niezbędne, potrzebne do pełnienia tej funkcji zdolności. Więc tylko jej decyzja była potrzebna do tego, czy się decyduje objąć proponowane stanowisko czy nie? Czekałam cierpliwie  na wiadomość.

Wkrótce otrzymałam wiadomość, że zdecydowała się, że jest kierownikiem, że przełożeni są zadowoleni z jej pracy, że relacje z współpracownikami układają się bardzo dobrze. Ona sama jest zadowolona z podjętej decyzji, że jest usatysfakcjonowana nowym stanowiskiem pracy.

Dla mnie jako trenera, który może towarzyszyć innym w ich drodze i otrzymywać takie wieści, jest to największą satysfakcją i potwierdzeniem, że to co robię jest pożyteczne  i skuteczne.

Jak wygląda test, na czym polega, jak go można zrobić zapraszam do zapoznania się pod: http://policzzycie.pl/kompas-kariery/

Test Kompasu Kariery zrobisz przez internet , omówienie wyników testu może być na żywo, lub przez Skypa, więc nie ma znaczenia gdzie mieszkasz spotkajmy się bez względu na odległość, która nas dzieli, to nie jest dzisiaj przeszkodą.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego, chętnie pomogę, odpowiem na Twoje pytania: Trener Kompasu Kariery Aldona Hołyńska:

holynska@kompaskariery.pl  lub  tel. + 48 600 888 484

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop