Kompas Kariery – co dalej maturzysto?

Dla każdego maturzysty czas zakończenia liceum czy technikum, to czas przygotowań do matury, to czas podejmowania jakże ważnych decyzji życiowych, co dalej?

Czy kontynuować naukę jeśli tak to,  jakie studia, czy szkoły policealnej? A może pójść do pracy, czy wyjechać do pracy za granicę? To czas kiedy maturzyści szukają swojej ścieżki życiowej. Posłuchajcie pewnej historii:

 Pytają Jasia: Jasiu kim będziesz jak dorośniesz? Jasiu na to: przez pierwsze 15 lat będę lekarzem, bo tak chce mama, przez następne 15 lat będę prawnikiem, bo tak chce tata, a przez następne lata będę kominiarzem, bo mi się też coś od życia należy…

Jakże często, jako rodzice popełniamy ten błąd i wówczas ta z pozoru zabawna historia o Jasiu, staje się prawdziwa i dramatyczna. Niesie ze sobą rozczarowanie, niespełnienie naszych rodzicielskich ambicji, a naszym dorosłym już dzieciom przysparza mnóstwo problemów.

 Jak wesprzeć i pomóc nasze dzieci, aby odnalazły się w dorosłości i podjęły dobrą decyzję co do dalszej ścieżki edukacyjnej. Życzymy naszym dzieciom jak najlepiej, zależy nam na ich szczęściu, zatem pozwólmy podejmować im decyzje zgodne z ich marzeniami i planami.

Aby decyzje nie były przypadkowe, ale zgodne z umiejętnościami, z zainteresowaniami oraz osobowością i wartościami naszych maturzystów możemy im pomóc robiąc Test Kompasu Kariery, który odpowiada na w/w potrzeby. Test w bardzo precyzyjny sposób pozwala odkryć, unikalną ścieżkę edukacyjną i zawodową, aby w przyszłości być spełnionym zawodowo.

Jak wygląda test, na czym polega, jak go można zrobić zapraszam do zapoznania się pod: http://policzzycie.pl/kompas-kariery/  ,

Test Kompasu Kariery zrobisz przez internet , omówienie wyników testu może być na żywo, lub przez Skypa, więc nie ma znaczenia gdzie mieszkasz spotkajmy się bez względu na odległość, która nas dzieli, to nie jest dzisiaj przeszkodą.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego, chętnie pomogę, odpowiem na Twoje pytania: Trener Kompasu Kariery Aldona Hołyńska:

holynska@kompaskariery.pl  lub  tel. + 48 600 888 484

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop