Czy opłaca się wziąć udział w KFC?

 

KURS FINANSOWY CROWN

Finanse to temat, który towarzyszy nam nieustannie w naszym życiu, a jak go pogodzić będąc chrześcijaninem tak, aby być w zgodzie z Bogiem, sobą, rodziną i światem, który nas otacza. Zastanawiałam się nad tym wiele razy i przez wiele lat próbowałam to robić raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem szukając właściwego i skutecznego rozwiązania. W życiu raz świeci słońce, raz wieje wiatr i pada deszcz, a czasami jest wielka burza i w moim życiu też są takie momenty. Narzędziem, które pomaga w tej kwestii jest Kurs finansowy Crown.

Kiedy prowadzimy z mężem Kursy finansowe Crown, to mamy możliwość, dzielenia się swoim doświadczeniem w kwestii finansów, a jednocześnie czerpiemy wiele od uczestników kursu. Mamy niepowtarzalną możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w myśleniu, mówieniu oraz postępowaniu osób biorących udział w kursach, jest to wartość, której nikt nam nigdy nie zabierze, ale i nie podważy, bo widzimy to na własne oczy i słyszymy na własne uszy.

A oto niektóre opinie uczestników na temat kursu:

– że wszystko należy do Boga, a nie jest moje, ja mam tym tylko zarządzać

– zaczynam dostrzegać ważność priorytetów w życiu

– dzięki kursowi zaczęłam czytać Biblię

-odkryłem, że Biblię warto też czytać tematycznie

– jak jest ważne w życiu dawanie i oszczędzanie i uczciwość

-jak jest ważny wzajemny szacunek w małżeństwie

– warto stworzyć zapas finansowy

– co znaczy samowystarczalne życie

– jak wziąć „domowy budżet w karby”

Jakże wspaniałą rzeczą jest w Kursie finansowym propozycja modlitwy za każdego z uczestników, za jego cotygodniowe intencje. Na początku prośby były skromne, nieśmiałe, a z czasem bardziej odważne i często było ich więcej niż jedna, a nieraz były takie na już, na wieczór lub jutro rano. Były też intencje długoterminowe, na których spełnienie jeszcze czekamy wierząc, że będą zrealizowane, abyśmy mogli oddać Bogu chwałę. W naszej grupie stało się to dobrym zwyczajem i wspieraliśmy się nawzajem w naszych prośbach modlitewnych i działy się wielkie rzeczy np.:

– uzdrowienie z alergii , zapalenie jamy ustnej

– zostawały wypłacane zaległe wynagrodzenia

– zwrot pieniędzy od klienta, zwrot laptopa

-przedłużenie umowy o pracę

-zdane egzaminy na studiach

– udana negocjacja w sprawie inwestycji i pozyskanie funduszy

– pozytywne przyjęcie dokumentacji domu w urzędzie

To jest to, najpiękniejsza nagroda dla prowadzących, kiedy widać efekty pracy całej grupy i zmiany jakie się dokonują w każdym , jak zmieniają się wartości, jak zaczynają mówić „innym językiem”, dostrzegać Boga w codziennym życiu jako Tego, któremu wszystko zawdzięczają, który wszystko może o czym świadczyły wysłuchane modlitwy. Każde takie spotkanie dodawało mi sił i motywacji, że warto , że nie staram się na próżno, że włożony wysiłek przynosi obopólne korzyści.

Edukacja Finansowa Crown jest wspaniałym narzędziem, które przybliża ludzi do Boga i prowadzi ich do życia w wolności finansowej , a nas liderów uczy jak możemy służyć innym na chwałę Bożą. Tego w ostatnim czasie mogłam doświadczyć , za co jestem niezmiernie wdzięczna Bogu i wszystkim uczestnikom kursu, oraz mojemu mężowi, z którym razem mamy ten przywilej prowadzenia Kursów Finansowych Crown i uczestniczenia w przemianie życia osób biorących w nich udział.

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do korzystania z Kursów Finansowych dostępnych w całym kraju, zachęcam do robienia Kursów dla Liderów Edukacji Finansowej Crown, aby prowadzić ludzi do życia w wolności finansowej. Każdy z nas może dać drugiemu człowiekowi więcej szczęścia, radości w życiu opartych na Bożych zasadach, co umożliwia nam Edukacja Finansowa Crown.

Aldona

 

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop