Czy marzenia się spełniają, czy…?

Marzenia czym są, czy je mamy, czy lubimy marzyć, co się z naszymi marzeniami dzieje? Myślę, że te pytania każdy   sobie zadaje, bo czym byłoby życie bez marzeń? Byłoby puste, smutne pozbawione nadziei oraz radości, że coś się w życiu może zmienić po to, aby  nabrać nowego kierunku, sensu, przywrócić wiarę w nowe, lepsze życie. Wierze, że dzięki marzeniom świat wokół mnie staje się lepszy, weselszy, bardziej kolorowy, ciekawszy i pobudza mnie oraz zachęca do działania. Marzenia sprawiają, że staję się osobą bardziej kreatywną, pozwalają poznać mi samą siebie, czasami oderwać się od rzeczywistości czasami  pobujać w obłokach. Marzenia  pozwalają  też popatrzeć realnie na to, co jest wokół mnie oraz na moje możliwości i okoliczności, w których akurat jestem dzisiaj. 

Może nam się wydawać, że marzenia wystarczy mieć i czekać na ich spełnienie wiem, że nie wystarczy, że to za mało.  Ktoś dobrze kiedyś powiedział i to jest bardzo mądre i działa, że „MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ, MARZENIA SIĘ SPEŁNIA”   życie pokazuje, że to święte słowa.

Aby spełnić to o czym marzyłam, nie mogłam tylko czekać, ale musiałam po prosty działać, zacząć coś robić w tym kierunku i myślę, że tak jest w każdym przypadku naszego marzenia. Dzisiaj wiem, że dzięki takiej postawie moje marzenia spełniam, chociaż nie jest to łatwe.

Moje marzenia o prawdziwej miłości, o szczęśliwym małżeństwie, o dzieciach, o  przyjaźni na dobre i złe, o zdrowych dobrych relacjach w rodzinie, o spełnieniu w życiu zawodowym. To moje marzenia, które spełniłam, może to nic wielkiego, ale dla mnie to bardzo ważne marzenia. Mam jeszcze wiele marzeń do spełnienia wierzę, że w odpowiednim miejscu i  czasie też je spełnię.

Czasami musiałam  wyjść z miejsca swojego komfortu, aby wziąć się do pracy,  do takiej postawy również Ciebie zachęcam. Czasami musiałam usłyszeć coś, czego nie chciałam lub czego się bałam usłyszeć o sobie, ale to pozwala iść do przodu, słuchaj innych co chcą Ci powiedzieć. Czasami musiałam przyznać się do błędu i do tego, że ktoś inny ma rację, bo widzi to z innej, lepszej perspektywy, a to sprawiało, że zaczynałam myśleć i działać w nowy sposób.

Dlatego zachęcam Cię mniej marzenia, bo dzięki temu życie jest dużo piękniejsze, ale zawsze „Pamiętaj, że to Ty jesteś jedyną osobą mającą realny wpływ na swoją rzeczywistość, pamiętaj: „MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ, MARZENIA SIĘ SPEŁNIA” – tego życzę Ci z całego serca.

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop