„Biznes zgodny z Biblią” – warto przeczytać…

Lekturę książki, którą dzisiaj polecam to: Larry BurkettaBiznes zgodny z Biblią”, czyli biblijne zasady zarządzania w biznesie. Często podczas prowadzonych przez nas kursów oraz  szkoleń pada pytanie: Czy chrześcijanin powinien mieć swój biznes, a jeśli tak to w jaki sposób go prowadzić? Czy jest to zgodne z Biblijnymi zasadami oraz jak zrobić, aby z nimi nie kolidował i jednocześnie podobał się Bogu, a nam przynosił korzyści? Te oraz podobne pytania często zadają sobie osoby prowadzące już swój biznes jak i te, które mają zamiar  otworzyć własną działalność. Jedni podejmują wyzwanie, inni się wahają nie wiedząc co zrobić, aby postępować zarówno zgodnie z Bożymi zasadami i jednocześnie ze swoimi planami. Książka, którą polecam powinna rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w podjęciu decyzji, która może mieć wpływ na kolejne lata naszego życia. To bardzo ważna decyzja zatem warto podjąć ją w sposób przemyślany,  spokojny, rozważnie w czym zapewne pomoże lektura tej książki, do której serdecznie zachęcam, naprawdę warto ją przeczytać.

Przedstawiam poniżej krótki opis książki ze strony EFCrown dystrybutora książki:

Książka mówi o chrześcijańskim podejściu do prowadzenia firmy. Wiedza w niej zawarta zakorzeniona jest w Piśmie Świętym i ukazuje ponadczasowe prawdy dotyczące biznesu. Obejmuje tematy m.in. planowania, przywództwa, organizacji, marketingu, uczciwej i sprawiedliwej ceny, zatrudniania i zwalniania pracowników, relacji z współpracownikami, klientami, kontrahentami itp.

„Biznes zgodny z Biblią” to książka napisana głównie dla przedsiębiorców i managerów, którzy uznają moralny autorytet Pisma Świętego.  Jest to publikacja oparta na wielu praktycznych przykładach  wziętych z życia autora, człowieka biznesu, wieloletniego właściciela dużej firmy konsultingowej.
Ponadczasowe zasady życia wynikające ze słuchania i obserwacji Słowa Bożego, okazują się nadal najskuteczniejszą drogą do prawdziwego i właściwie rozumianego sukcesu. Obserwuje się, że dla współczesnego świata zasady te wydają się być całkowicie nieznane albo zapomniane. Mamy więc poprzez tą książkę możliwość ponownego zapoznania się z tymi zasadami, a następnie zastosowania ich w naszym życiu.

Książka „Biznes zgodny z Biblią” Larry Burketta do nabycia w Sklepie EFCrown https://crown.org.pl/sklep/   https://crown.org.pl/produkt/biznes-zgodny-z-biblia/

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0