„Biznes zgodny z Biblią” – warto przeczytać…

Lekturę książki, którą dzisiaj polecam to: Larry BurkettaBiznes zgodny z Biblią”, czyli biblijne zasady zarządzania w biznesie. Często podczas prowadzonych przez nas kursów oraz  szkoleń pada pytanie: Czy chrześcijanin powinien mieć swój biznes, a jeśli tak to w jaki sposób go prowadzić? Czy jest to zgodne z Biblijnymi zasadami oraz jak zrobić, aby z nimi nie kolidował i jednocześnie podobał się Bogu, a nam przynosił korzyści? Te oraz podobne pytania często zadają sobie osoby prowadzące już swój biznes jak i te, które mają zamiar  otworzyć własną działalność. Jedni podejmują wyzwanie, inni się wahają nie wiedząc co zrobić, aby postępować zarówno zgodnie z Bożymi zasadami i jednocześnie ze swoimi planami. Książka, którą polecam powinna rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w podjęciu decyzji, która może mieć wpływ na kolejne lata naszego życia. To bardzo ważna decyzja zatem warto podjąć ją w sposób przemyślany,  spokojny, rozważnie w czym zapewne pomoże lektura tej książki, do której serdecznie zachęcam, naprawdę warto ją przeczytać.

Przedstawiam poniżej krótki opis książki ze strony EFCrown dystrybutora książki:

Książka mówi o chrześcijańskim podejściu do prowadzenia firmy. Wiedza w niej zawarta zakorzeniona jest w Piśmie Świętym i ukazuje ponadczasowe prawdy dotyczące biznesu. Obejmuje tematy m.in. planowania, przywództwa, organizacji, marketingu, uczciwej i sprawiedliwej ceny, zatrudniania i zwalniania pracowników, relacji z współpracownikami, klientami, kontrahentami itp.

„Biznes zgodny z Biblią” to książka napisana głównie dla przedsiębiorców i managerów, którzy uznają moralny autorytet Pisma Świętego.  Jest to publikacja oparta na wielu praktycznych przykładach  wziętych z życia autora, człowieka biznesu, wieloletniego właściciela dużej firmy konsultingowej.
Ponadczasowe zasady życia wynikające ze słuchania i obserwacji Słowa Bożego, okazują się nadal najskuteczniejszą drogą do prawdziwego i właściwie rozumianego sukcesu. Obserwuje się, że dla współczesnego świata zasady te wydają się być całkowicie nieznane albo zapomniane. Mamy więc poprzez tą książkę możliwość ponownego zapoznania się z tymi zasadami, a następnie zastosowania ich w naszym życiu.

Książka „Biznes zgodny z Biblią” Larry Burketta do nabycia w Sklepie EFCrown https://crown.org.pl/sklep/   https://crown.org.pl/produkt/biznes-zgodny-z-biblia/

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Chcesz wiedzieć gdy pojawi się nowy wpis?

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Autor posta:

Dołącz do dyskusji - skomentuj, zapytaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop