WIDEO 6/10
BUDŻET DOMOWY W ARKUSZACH

Zużycie mediów

Przedstawiony na filmie arkusz można otrzymać podając w formularzu poniżej adres mailowy, na który zostanie przesłany link do aktualnego arkusza.

Bardzo często zdarza się tak, że odkładamy prowadzenie różnego rodzaju rozliczeń do jakiejś okrągłej daty, początek roku, początek miesiąca, po wakacjach itp. Proponuję aby zacząć dzisiaj i kontynuować cyklicznie z końcem lub początkiem miesiąca. Arkusz jest tak skonstruowany, że można zacząć w dowolnym momencie.

Kiedy zadałem sobie to pytanie, pierwszą myślą było, że nie ma takiej potrzeby. Jednak po namyśle zobaczyłem jakie odnoszę korzyści z tego, że taki rejestr prowadzę. Po pierwsze w jednym miejscu mam zestawienie zużycia mediów. Po drugie korzystam z najtańszej formy rozliczeń (prognozowane faktury na cały rok) z dostawcami, natomiast podawanie stanów liczników co miesiąc i otrzymywanie faktur na ich podstawie jest najdroższą formą rozliczeń.

Tak jest. Przedstawiony na filmie arkusz jako część skoroszytu wraz z innymi arkuszami pomaga efektywnie zarządzać posiadanym majątkiem.

Arkusz Budżet domowy

Skoroszyt Budżet domowy zawiera arkusze, które w skuteczny i sprawdzony sposób pozwalają zarządzać majątkiem i finansami osobistymi. Od 2011 roku udoskonalam  jego funkcjonalność dzięki informacją od osób, które za jego pomocą uzdrowiły swoje finanse.

Osobiście prowadzę w nim swoje finanse i uważam, że największą przewagą arkusza kalkulacyjnego nad innymi formami prowadzenia budżetu jest jego elastyczność oraz ponadczasowość.

AP Mentor © 2021 wszelkie prawa zastrzeżone
Regulamin | Polityka prywatności

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop