WIDEO 4/10
BUDŻET DOMOWY W ARKUSZACH

Długi - spłata zadłużenia

Przedstawiony na filmie arkusz można otrzymać podając w formularzu poniżej adres mailowy, na który zostanie przesłany link do aktualnego arkusza.

W pierwszej kolejności z tego arkusza powinny skorzystać osoby, które mają zadłużenie u wielu wierzycieli i chcą w jednym miejscu móc zarządzać swoimi zobowiązaniami.

Kolejną grupą osób, która może wykorzystać ten arkusz są osoby, które chcą przeprowadzić symulację jak wyglądałyby ich zobowiązania gdyby zaciągnęły konkretne, wprowadzone do arkusza zadłużenie.

Przeznaczeniem tego arkusza jest uświadomienie, że długi są kosztowne i należy się z nich jak najszybciej uwolnić. Generowany za pomocą wprowadzanych danych wykres pokazuje wyraźnie postęp w spłacaniu zadłużenia. Kredyt hipoteczny w większości wypadków zaciągany jest na dłuższy okres oraz w większej kwocie co sprawia, że wykres nie zmienia się w sposób, który wyraźnie pokazuje pozbywanie się zadłużenia, a to może działać demotywująco.

Tak jest. Przedstawiony na filmie arkusz jako część skoroszytu wraz z innymi arkuszami pomaga efektywnie zarządzać posiadanym majątkiem.

Arkusz Budżet domowy

Skoroszyt Budżet domowy zawiera arkusze, które w skuteczny i sprawdzony sposób pozwalają zarządzać majątkiem i finansami osobistymi. Od 2011 roku udoskonalam  jego funkcjonalność dzięki informacją od osób, które za jego pomocą uzdrowiły swoje finanse.

Osobiście prowadzę w nim swoje finanse i uważam, że największą przewagą arkusza kalkulacyjnego nad innymi formami prowadzenia budżetu jest jego elastyczność oraz ponadczasowość.

AP Mentor © 2021 wszelkie prawa zastrzeżone
Regulamin | Polityka prywatności

0
    0
    Twój Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop